background image

Kancelaria adwokacka

Kancelaria Adwokacka – Marta Izydorczyk-Szpejda

Kancelaria adwokacka – Marta Izydorczyk-Szpejda świadczy kompleksowe usługi prawne oferowane klientom indywidualnym i instytucjonalnym.

Czytaj więcej
background image

Fundacja Rondo

Fundacja Rondo pomaga osobom potrzebującym i bezdomnym „stanąć na nogi” i rozpocząć nowe życie. To wspaniała grupa ludzi, prowadzących schronisko, w którym od 2015 r. opiekę znalazły już 163 osoby.

Działalność, misja i aspiracje Fundacji Rondo są godne najwyższego uznania. Jednak nawet najbardziej szczytne cele wymagają finansowania. Zarząd Fundacji postanowił postawić na nową atrakcyjną stronę internetową.

Czytaj więcej
background image

Autolawety24

Autolawety24 to wypożyczalnia lawet i autolawet działająca na terenie Zielonej Góry i okolic.

Współpraca zakładała zaprojektowanie unikalnej strony internetowej i wdrożenie jej na platformie WordPress.

Czytaj więcej
background image

Amarant

Salon Amarant oferuje kompleksowe zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie. To miejsce, gdzie każda kobieta maże liczyć na najwyższej jakości usługi w przyjaznej atmosferze.

Poprzednia strona internetowa salonu została stworzona na szablonie, który przestał spełniać oczekiwania firmy. Nasz Partner zdecydował się na zaprojektowanie dedykowanego i unikalnego designu, dostosowanego do aktualnych branżowych trendów.

Czytaj więcej
background image

Rempral

Firma REM-PRAL to autoryzowany serwis AGD, który swoją markę konsekwentnie buduje już od 1989 r. Poprzednia wersja strony internetowej odbiegała od najnowszych standardów. Brak wersji RWD utrudniał potencjalnym klientom obsługę witryny, a jej struktura nie sprzyjała działaniom optymalizacyjnym.

Współpraca zakładała projekt dedykowanej strony internetowej i wdrożenie jej na silniku WordPress.

Czytaj więcej
background image

Duber Bridal Fashion

Duber Bridal Fashion to rodzinna firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w szyciu sukien ślubnych.

Ze względu na charakter projektu, konieczne było stworzenie dedykowanych funkcjonalności na nową stronę internetową Partnera. W efekcie zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy unikalny system filtrowania oraz wyszukiwania sukien ślubnych. Ponadto stworzyliśmy podstrony dla każdego salonu firmowego Duber.

Czytaj więcej
background image

Medestetic

Gabinet Medycyny Estetycznej Medestetic specjalizuje się w przeprowadzaniu nieinwazyjnych zabiegów odmładzania skóry.

Współpraca opierała się na stworzeniu strony internetowej o unikalnym wyglądzie, z wykorzystaniem technologii RWD. Dzięki temu witryna jest dopasowana do ekranów wszystkich urządzeń. Ponadto prowadzone są działania marketingowe w Google AdWords oraz na Facebooku.

Czytaj więcej
background image

B2B Duber Bridal Fashion

B2B Duber to precyzyjny system CRM, który usprawnia przyjmowanie i realizację zamówień składanych przez partnerów salonu Duber.

System kontroluje zamówienia, które są składane przez salony firmowe Duber oraz salony partnerskie z 11 krajów. W związku z tym, system został stworzony z myślą o wprowadzeniu kilku wersji językowych. CRM posiada też opcję ustalania poziomów dostępu dla użytkowników i generowania zamówień w formie dokumentu PDF.

Czytaj więcej
background image

Glutamina24.pl

Glutamina24 to sklep internetowy oferujący odżywki i suplementy diety dla sportowców.

W ramach współpracy, wykonaliśmy kompleksowe wdrożenie sklepu, połączone z działaniami SEO oraz optymalizacją sprzedaży. Całość została oparta o intuicyjny design, przystosowany do dokonywania zakupów zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

Czytaj więcej
background image

Novita

Novita to producent wysokiej klasy włóknin wykorzystywanych w wielu branżach, np. w medycynie, budownictwie, czy sektorze odzieżowym.

Strona internetowa, którą stworzyliśmy na zalecenie Partnera, została zaprojektowana w oparciu o autorski system CMS. Umożliwia on m.in. wprowadzenie kilku wersji językowych. Dodatkowo szablon graficzny jest w pełni dedykowany oraz stworzony z wykorzystaniem technologii RWD.

Czytaj więcej
background image

Finansjer24

Finansjer24 to aplikacja mobilna służąca do sprawdzania i przeliczania aktualnych kursów walut NBP.

Podstawą funkcjonowania aplikacji jest integracja z API Narodowego Banku Polskiego. Dzięki temu publikowane kursy walut są aktualizowane codziennie. Aplikacja została też wyposażona w kalkulator walut, który pozwala na szybkie przeliczenie wartości sprzedaży lub kupna. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemami iOS i Android.

Czytaj więcej
background image

Logic

Logic to popularny producent waporyzatorów działający na ogólnoświatowym rynku.

Firmowy sklep internetowy powstał na platformie Magento. W ramach projektu zajęliśmy się przede wszystkim front-endem. Realizacja zakładała wykonanie ponad 300 zadań, w których dostosowaliśmy grafikę do przeglądarek (Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Internet Explorer) oraz różnych rozdzielczości urządzeń mobilnych.

Czytaj więcej
background image

Pado24.pl

PADO24 to funkcjonalna porównywarka finansowa o ogólnokrajowym zasięgu.

Stworzony system umożliwia sprawne wyszukiwanie ofert i usług na podstawie kryteriów wybranych przez użytkownika. W celu poprawy jakości wyświetlania i filtrowania ofert zastosowaliśmy technologię Ajax. Utworzony został również funkcjonalny blog poradnikowy z podziałem na kategorie oraz podkategorie.

Czytaj więcej
background image

TableRes

TableRes to rozbudowany system CRM służący do zarządzania bookingiem dla dużych sieci hoteli i restauracji.

Do naszych obowiązków należał front-end development. Zaprogramowaliśmy 7 widoków dopasowanych do różnych rozdzielczości urządzeń mobilnych. Ponadto rozbudowaliśmy system CMS WordPress o nowe funkcjonalności, a także zintegrowaliśmy go z usługami Wistia, Wishpond i Google Tag Manager zewnętrznych agencji marketingowych.

Czytaj więcej