background image

Duber Bridal Fashion

Duber Bridal Fashion to rodzinna firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w szyciu sukien ślubnych.

Ze względu na charakter projektu, konieczne było stworzenie dedykowanych funkcjonalności na nową stronę internetową Partnera. W efekcie zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy unikalny system filtrowania oraz wyszukiwania sukien ślubnych. Ponadto stworzyliśmy podstrony dla każdego salonu firmowego Duber.

Czytaj więcej
background image

Medestetic

Gabinet Medycyny Estetycznej Medestetic specjalizuje się w przeprowadzaniu nieinwazyjnych zabiegów odmładzania skóry.

Współpraca opierała się na stworzeniu strony internetowej o unikalnym wyglądzie, z wykorzystaniem technologii RWD. Dzięki temu witryna jest dopasowana do ekranów wszystkich urządzeń. Ponadto prowadzone są działania marketingowe w Google AdWords oraz na Facebooku.

Czytaj więcej
background image

B2B Duber Bridal Fashion

B2B Duber to precyzyjny system CRM, który usprawnia przyjmowanie i realizację zamówień składanych przez partnerów salonu Duber.

System kontroluje zamówienia, które są składane przez salony firmowe Duber oraz salony partnerskie z 11 krajów. W związku z tym, system został stworzony z myślą o wprowadzeniu kilku wersji językowych. CRM posiada też opcję ustalania poziomów dostępu dla użytkowników i generowania zamówień w formie dokumentu PDF.

Czytaj więcej
background image

Glutamina24.pl

Glutamina24 to sklep internetowy oferujący odżywki i suplementy diety dla sportowców.

W ramach współpracy, wykonaliśmy kompleksowe wdrożenie sklepu, połączone z działaniami SEO oraz optymalizacją sprzedaży. Całość została oparta o intuicyjny design, przystosowany do dokonywania zakupów zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

Czytaj więcej
background image

Novita

Novita to producent wysokiej klasy włóknin wykorzystywanych w wielu branżach, np. w medycynie, budownictwie, czy sektorze odzieżowym.

Strona internetowa, którą stworzyliśmy na zalecenie Partnera, została zaprojektowana w oparciu o autorski system CMS. Umożliwia on m.in. wprowadzenie kilku wersji językowych. Dodatkowo szablon graficzny jest w pełni dedykowany oraz stworzony z wykorzystaniem technologii RWD.

Czytaj więcej
background image

Finansjer24

Finansjer24 to aplikacja mobilna służąca do sprawdzania i przeliczania aktualnych kursów walut NBP.

Podstawą funkcjonowania aplikacji jest integracja z API Narodowego Banku Polskiego. Dzięki temu publikowane kursy walut są aktualizowane codziennie. Aplikacja została też wyposażona w kalkulator walut, który pozwala na szybkie przeliczenie wartości sprzedaży lub kupna. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemami iOS i Android.

Czytaj więcej
background image

Logic

Logic to popularny producent waporyzatorów działający na ogólnoświatowym rynku.

Firmowy sklep internetowy powstał na platformie Magento. W ramach projektu zajęliśmy się przede wszystkim front-endem. Realizacja zakładała wykonanie ponad 300 zadań, w których dostosowaliśmy grafikę do przeglądarek (Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Internet Explorer) oraz różnych rozdzielczości urządzeń mobilnych.

Czytaj więcej
background image

Pado24.pl

PADO24 to funkcjonalna porównywarka finansowa o ogólnokrajowym zasięgu.

Stworzony system umożliwia sprawne wyszukiwanie ofert i usług na podstawie kryteriów wybranych przez użytkownika. W celu poprawy jakości wyświetlania i filtrowania ofert zastosowaliśmy technologię Ajax. Utworzony został również funkcjonalny blog poradnikowy z podziałem na kategorie oraz podkategorie.

Czytaj więcej
background image

TableRes

TableRes to rozbudowany system CRM służący do zarządzania bookingiem dla dużych sieci hoteli i restauracji.

Do naszych obowiązków należał front-end development. Zaprogramowaliśmy 7 widoków dopasowanych do różnych rozdzielczości urządzeń mobilnych. Ponadto rozbudowaliśmy system CMS WordPress o nowe funkcjonalności, a także zintegrowaliśmy go z usługami Wistia, Wishpond i Google Tag Manager zewnętrznych agencji marketingowych.

Czytaj więcej