background image

Kancelaria adwokacka

Kancelaria Adwokacka – Marta Izydorczyk-Szpejda

Kancelaria adwokacka – Marta Izydorczyk-Szpejda świadczy kompleksowe usługi prawne oferowane klientom indywidualnym i instytucjonalnym.

Czytaj więcej
background image

Autolawety24

Autolawety24 to wypożyczalnia lawet i autolawet działająca na terenie Zielonej Góry i okolic.

Współpraca zakładała zaprojektowanie unikalnej strony internetowej i wdrożenie jej na platformie WordPress.

Czytaj więcej
background image

Amarant

Salon Amarant oferuje kompleksowe zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie. To miejsce, gdzie każda kobieta maże liczyć na najwyższej jakości usługi w przyjaznej atmosferze.

Poprzednia strona internetowa salonu została stworzona na szablonie, który przestał spełniać oczekiwania firmy. Nasz Partner zdecydował się na zaprojektowanie dedykowanego i unikalnego designu, dostosowanego do aktualnych branżowych trendów.

Czytaj więcej
background image

Duber Bridal Fashion

Duber Bridal Fashion to rodzinna firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w szyciu sukien ślubnych.

Ze względu na charakter projektu, konieczne było stworzenie dedykowanych funkcjonalności na nową stronę internetową Partnera. W efekcie zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy unikalny system filtrowania oraz wyszukiwania sukien ślubnych. Ponadto stworzyliśmy podstrony dla każdego salonu firmowego Duber.

Czytaj więcej
background image

Medestetic

Gabinet Medycyny Estetycznej Medestetic specjalizuje się w przeprowadzaniu nieinwazyjnych zabiegów odmładzania skóry.

Współpraca opierała się na stworzeniu strony internetowej o unikalnym wyglądzie, z wykorzystaniem technologii RWD. Dzięki temu witryna jest dopasowana do ekranów wszystkich urządzeń. Ponadto prowadzone są działania marketingowe w Google AdWords oraz na Facebooku.

Czytaj więcej
background image

Glutamina24.pl

Glutamina24 to sklep internetowy oferujący odżywki i suplementy diety dla sportowców.

W ramach współpracy, wykonaliśmy kompleksowe wdrożenie sklepu, połączone z działaniami SEO oraz optymalizacją sprzedaży. Całość została oparta o intuicyjny design, przystosowany do dokonywania zakupów zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

Czytaj więcej
background image

Finansjer24

Finansjer24 to aplikacja mobilna służąca do sprawdzania i przeliczania aktualnych kursów walut NBP.

Podstawą funkcjonowania aplikacji jest integracja z API Narodowego Banku Polskiego. Dzięki temu publikowane kursy walut są aktualizowane codziennie. Aplikacja została też wyposażona w kalkulator walut, który pozwala na szybkie przeliczenie wartości sprzedaży lub kupna. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemami iOS i Android.

Czytaj więcej