O nas

Idea Team to doświadczony i pełny pasji zespół web developerów oraz specjalistów ds. marketingu z Zielonej Góry. Agencja powstała w 2012 roku i od tamtej pory aktywnie działamy na rynku eCommerce. Misją firmy jest dostarczanie naszym partnerom skutecznych rozwiązań, które usprawnią pracę ich firm.

Nasi web developery specjalizują się w tworzeniu stron i sklepów internetowych (front-end, back-end) oraz systemów CRM. Chcąc dostarczyć naszym partnerom produkty najwyższej jakości, wykorzystujemy najwyższe standardy programowania. Dodatkowo działamy w oparciu o metodę Agile, czyli jesteśmy gotowi do tego, aby dostosować się do wymagań i potrzeb związanych z projektem.

Poza tworzeniem stron i sklepów internetowych, zajmujemy się też ich promocją w sieci. W tym celu korzystamy ze sprawdzonych narzędzi marketingowych. Posiadamy kompetencje w przeprowadzaniu kompleksowych optymalizacji SEO, prowadzeniu kampanii reklamowych w Google AdWords oraz profesjonalnym prowadzeniu strony na Facebooku. Dzięki zdobytej wiedzy jesteśmy w stanie skutecznie zwiększyć rozpoznawalność marki naszego partnera, a także podnieść jego wyniki w sprzedaży.


Profesjonalne doradztwo


Przejrzyste warunki


Indywidualne podejście


Widoczne efekty współpracy

TEAM

Patryk

Business Advisor

 
O mnie

Jako Business Advisor jestem odpowiedzialny za dostarczanie naszym partnerom odpowiedzi, których szukają. Doradzam im, jakie kroki powinni podjąć, aby ich firma odniosła sukces w sieci. Wspólnie z nimi planuję strategię, na podstawie której realizujemy powierzone nam projekty.

Chcąc być na bieżąco z nowościami z branży eCommerce, cały czas uzupełniam swoją wiedzę. W ciągu ostatniego roku uczestniczyłem w wielu szkoleniach, m.in. organizowanych przez lidera na rynku systemów ERP – Comarch. Obecnie studiuję zaocznie Informatykę na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. W wolnych chwilach czytam ebooki na temat filozofii, psychologii i rozwoju osobistego. Ponadto lubię zabierać całą rodzinę na długie piesze wycieczki. W 2017 r. udało mi się pokonać ok. 90 km trasę do Częstochowy.

Posiadane certyfikaty
  • Sprzedaż Cyfrowa
  • Warsztaty Wdrożeniowe Comarch ERP Optima
  • Autoryzacja Techniczna Comarch ERP Optima
  • Autoryzacja Handlowa Comarch ERP Optima

Maciek

Social Media Manager

O mnie

Jestem odpowiedzialny za budowanie marki naszych partnerów na największym portalu społecznościowym – Facebook. Posiadam wiedzę i umiejętności, które wykorzystuję do tego, aby dotrzeć do nowych odbiorców oraz pobudzić do działania obecnych fanów fanpage’a.

Zajmuję się także reklamą na Facebooku. Dzięki profesjonalnym narzędziom, jestem w stanie dotrzeć do bardzo konkretnej grupy odbiorców, która przejawia największe zainteresowanie daną branżą. Pozwala to na skuteczne zwiększenie zasięgów fanpage’a.

Po pracy lubię sięgnąć po wciągającą książkę, lub obejrzeć ciekawy film. Interesuje się także squashem oraz podróżami, szczególnie wyjazdami na górskie szklaki.

Kuba

SEM/SEO Specialist

O mnie

Optymalizacja SEO i prowadzenie kampanii reklamowych w Google AdWords to moja specjalizacja. Posiadam kwalifikacje i umiejętności, z którymi skutecznie podnoszę pozycję naszych partnerów w wynikach wyszukiwań. Doglądam przy tym wszystkich aspektów, mających wpływ na odbiór ich strony, lub sklepu internetowego przez internautów i Google.

Ponadto szczegółowa znajomość możliwości Google AdWords pozwala mi na stworzenie skutecznych kampanii reklamowych, dopasowanych do potrzeb partnera oraz jego branży. W tym celu korzystam z narzędzi, które dostarczają mi niezbędnych informacji. Są one potrzebne do uzyskania zamierzonych efektów, jak zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym.

Czas wolny spędzam oglądając moje ulubione seriale i nowości filmowe. Jestem też fanem NBA oraz książek, przy których mogę odpocząć.

Posiadane certyfikaty
  • Sprzedaż Cyfrowa
  • Sieć wyszukiwania
  • Google Shopping
  • Reklama mobilna

Daniel

Full Stack Developer

O mnie

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce to coś, w czym jestem najlepszy. Gdy otrzymam gotowy projekt, od razu zaczynam przekładać go na kod, aby nasz partner mógł, jak najszybciej rozpocząć sprzedaż w sieci. Podczas programowania stosuję się do najwyższych standardów, aby efekt końcowy był w pełni sprawny.

Z wiedzą i zdolnościami, które posiadam jestem w stanie wdrożyć wiele funkcjonalności. Gdy istnieje taka potrzeba, tworzę dedykowane rozwiązanie dla sklepu WooCommerce.

Gdy nie zajmuję się pracą, aktywnie spędzam czas grając w koszykówkę. Jest to moja pasja i śmiało mogę się poszczycić sukcesami na poziomie krajowym.

Posiadane certyfikaty
  • Tworzenie Stron Mobilnych

REKOMENDACJE

ZAUFALI NAM