O nas

Idea Team to doświadczony i pełny pasji zespół web developerów oraz specjalistów ds. marketingu z Zielonej Góry. Agencja powstała w 2012 roku i od tamtej pory aktywnie działamy na rynku eCommerce. Misją firmy jest dostarczanie naszym partnerom skutecznych rozwiązań, które usprawnią pracę ich firm.

Nasi web developerzy specjalizują się w tworzeniu stron i sklepów internetowych (front-end, back-end) oraz systemów CRM. Chcąc dostarczyć naszym partnerom produkty najwyższej jakości, wykorzystujemy najwyższe standardy programowania. Dodatkowo działamy w oparciu o metodę Agile, czyli jesteśmy gotowi do tego, aby dostosować się do wymagań i potrzeb związanych z projektem.

Poza tworzeniem stron i sklepów internetowych, zajmujemy się też ich promocją w sieci. W tym celu korzystamy ze sprawdzonych narzędzi marketingowych. Posiadamy kompetencje w przeprowadzaniu kompleksowych optymalizacji SEO, prowadzeniu kampanii reklamowych w Google AdWords oraz profesjonalnym prowadzeniu strony na Facebooku. Dzięki zdobytej wiedzy jesteśmy w stanie skutecznie zwiększyć rozpoznawalność marki naszego partnera, a także podnieść jego wyniki w sprzedaży.


Profesjonalne doradztwo


Przejrzyste warunki


Indywidualne podejście


Widoczne efekty współpracy

TEAM

patryk

Patryk

JavaScript Developer

 
O mnie

Programowanie okazało się moją największą pasją, którą realizuję na codzień w pracy. Specjalizuje się w JavaScript po stronie servera wykorzystując Node.js oraz Express, posiadam dwa certyfikaty ukończenia kursów wydane przez Univesity MongoDB. Tworząc aplikację po stronie klienta wykorzystuję React oraz rozpocząłem naukę Angulara.

Chcąc być na bieżąco z nowościami z branży programistycznej, cały czas uzupełniam swoją wiedzę. Na bieżąco uczestniczę w szkoleniach zagranicznych liderów z branż programistycznych prelegenci to programiści z największych firm światowych takich jak Netflix czy Paypal. Uczęszczam również na meetupy lokalne z branży programistycznej. Obecnie studiuję zaocznie Informatykę na Uniwersytecie Zielonogórskim biorąc udział w dodatkowych kursach: Akademia ADB gdzie rozwijamy umiejętności z JAVA Spring Boot tworząc REST Api oraz rozwijając  aplikację parkingową czytającą tablice rejestracyjne pojazdów.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. W wolnych chwilach rozwijam swoje umiejętności programistyczne oraz rozwijam robota Zumo.

Posiadane certyfikaty
 • Kursy mongoDB z Node.js Universe MongoDB
 • Warsztaty Wdrożeniowe Comarch ERP Optima
 • Autoryzacja Techniczna Comarch ERP Optima
 • Autoryzacja Handlowa Comarch ERP Optima
kuba

Kuba

SEM/SEO Specialist

O mnie

Optymalizacja SEO i prowadzenie kampanii reklamowych w Google AdWords to moja specjalizacja. Posiadam kwalifikacje i umiejętności, z którymi skutecznie podnoszę pozycję naszych partnerów w wynikach wyszukiwań. Doglądam przy tym wszystkich aspektów, mających wpływ na odbiór ich strony, lub sklepu internetowego przez internautów i Google.

Ponadto szczegółowa znajomość możliwości Google AdWords pozwala mi na stworzenie skutecznych kampanii reklamowych, dopasowanych do potrzeb partnera oraz jego branży. W tym celu korzystam z narzędzi, które dostarczają mi niezbędnych informacji. Są one potrzebne do uzyskania zamierzonych efektów, jak zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym.

Czas wolny spędzam oglądając moje ulubione seriale i nowości filmowe. Jestem też fanem NBA oraz książek, przy których mogę odpocząć.

Posiadane certyfikaty
 • Sprzedaż Rozwiązań Cyfrowych
 • Reklamy w Sieci Wyszukiwania
 • Reklamy w Zakupach Google
 • Reklama Mobilna
daniel

Daniel

Full Stack Developer

O mnie

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce to coś, w czym jestem najlepszy. Gdy otrzymam gotowy projekt, od razu zaczynam przekładać go na kod, aby nasz partner mógł, jak najszybciej rozpocząć sprzedaż w sieci. Podczas programowania stosuję się do najwyższych standardów, aby efekt końcowy był w pełni sprawny.

Z wiedzą i zdolnościami, które posiadam jestem w stanie wdrożyć wiele funkcjonalności. Gdy istnieje taka potrzeba, tworzę dedykowane rozwiązanie dla sklepu WooCommerce.

Gdy nie zajmuję się pracą, aktywnie spędzam czas grając w koszykówkę. Jest to moja pasja i śmiało mogę się poszczycić sukcesami na poziomie krajowym.

Posiadane certyfikaty
 • Tworzenie Stron Mobilnych
 • Warsztaty Wdrożeniowe Comarch ERP Optima
 • Autoryzacja Techniczna Comarch ERP Optima
łukasz

Łukasz

Full Stack Developer

O mnie

Z moim wieloletnim doświadczeniem oraz chęcią poznawania nowości ze świata programowania, jestem w stanie stworzyć użyteczne rozwiązania dla naszych Partnerów. Dedykowane systemy CRM, strony i sklepy internetowe nie mają przede mną tajemnic. Każdy projekt to dla mnie okazja, żeby wykorzystać moją wiedzę i kwalifikacje do stworzenia w pełni funkcjonalnego produktu.

Po pracy lubię zregenerować siły odpoczywając w zaciszu domowym, a gdy pogoda za oknem na to pozwala, spędzam aktywnie czas na powietrzu.

Posiadane certyfikaty
 • Tworzenie Stron Mobilnych

REKOMENDACJE

ZAUFALI NAM

logo novita
logo persa
vitamin shop logo
logo glutamina24