O nas

Idea Team to doświadczony i pełny pasji zespół web developerów oraz specjalistów ds. marketingu z Zielonej Góry. Agencja powstała w 2012 roku i od tamtej pory aktywnie działamy na rynku eCommerce. Misją firmy jest dostarczanie naszym partnerom skutecznych rozwiązań, które usprawnią pracę ich firm.

Nasi web developerzy specjalizują się w tworzeniu stron i sklepów internetowych (front-end, back-end) oraz systemów CRM. Chcąc dostarczyć naszym partnerom produkty najwyższej jakości, wykorzystujemy najwyższe standardy programowania. Dodatkowo działamy w oparciu o metodę Agile, czyli jesteśmy gotowi do tego, aby dostosować się do wymagań i potrzeb związanych z projektem.

Poza tworzeniem stron i sklepów internetowych, zajmujemy się też ich promocją w sieci. W tym celu korzystamy ze sprawdzonych narzędzi marketingowych. Posiadamy kompetencje w przeprowadzaniu kompleksowych optymalizacji SEO, prowadzeniu kampanii reklamowych w Google AdWords oraz profesjonalnym prowadzeniu strony na Facebooku. Dzięki zdobytej wiedzy jesteśmy w stanie skutecznie zwiększyć rozpoznawalność marki naszego partnera, a także podnieść jego wyniki w sprzedaży.


Profesjonalne doradztwo


Przejrzyste warunki


Indywidualne podejście


Widoczne efekty współpracy

TEAM

Patryk

Business Advisor

 
O mnie

Jako Business Advisor jestem odpowiedzialny za dostarczanie naszym partnerom odpowiedzi, których szukają. Doradzam im, jakie kroki powinni podjąć, aby ich firma odniosła sukces w sieci. Wspólnie z nimi planuję strategię, na podstawie której realizujemy powierzone nam projekty.

Chcąc być na bieżąco z nowościami z branży eCommerce, cały czas uzupełniam swoją wiedzę. W ciągu ostatniego roku uczestniczyłem w wielu szkoleniach, m.in. organizowanych przez lidera na rynku systemów ERP – Comarch. Obecnie studiuję zaocznie Informatykę na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. W wolnych chwilach czytam ebooki na temat filozofii, psychologii i rozwoju osobistego. Ponadto lubię zabierać całą rodzinę na długie piesze wycieczki. W 2017 r. udało mi się pokonać ok. 90 km trasę do Częstochowy.

Posiadane certyfikaty
 • Sprzedaż Rozwiązań Cyfrowych
 • Warsztaty Wdrożeniowe Comarch ERP Optima
 • Autoryzacja Techniczna Comarch ERP Optima
 • Autoryzacja Handlowa Comarch ERP Optima

Dariusz

Specjalista ds. sprzedaży

O mnie

Moimi priorytetem jest zrozumiałe i dokładne przedstawienie Ci korzyści, wynikających ze współpracy z IDEA TEAM. Jasno wytłumaczę Ci, czym się zajmujemy oraz w jaki sposób pomożemy w osiągnięciu większych zysków oraz rozpoznawalności. Decydując się na spotkanie, możesz liczyć na moją dyspozycyjność. Dopasuję się do Twojego harmonogramu dnia, abyśmy w spokoju mogli omówić dalszą współpracę z IDEA TEAM.

Czas po pracy staram się spędzać aktywnie. Jestem zapalonym miłośnikiem sportu, w szczególności piłki nożnej oraz żużla. Gdy chcę się zrelaksować na łonie natury, zabieram swój ulubiony zestaw wędek i jadę na ryby.

Posiadane certyfikaty
 • Sprzedaż Rozwiązań Cyfrowych

Maciek

Social Media Manager

O mnie

Jestem odpowiedzialny za budowanie marki naszych partnerów na największym portalu społecznościowym – Facebook. Posiadam wiedzę i umiejętności, które wykorzystuję do tego, aby dotrzeć do nowych odbiorców oraz pobudzić do działania obecnych fanów fanpage’a.

Zajmuję się także reklamą na Facebooku. Dzięki profesjonalnym narzędziom, jestem w stanie dotrzeć do bardzo konkretnej grupy odbiorców, która przejawia największe zainteresowanie daną branżą. Pozwala to na skuteczne zwiększenie zasięgów fanpage’a.

Po pracy lubię sięgnąć po wciągającą książkę, lub obejrzeć ciekawy film. Interesuje się także squashem oraz podróżami, szczególnie wyjazdami na górskie szklaki.

Kuba

SEM/SEO Specialist

O mnie

Optymalizacja SEO i prowadzenie kampanii reklamowych w Google AdWords to moja specjalizacja. Posiadam kwalifikacje i umiejętności, z którymi skutecznie podnoszę pozycję naszych partnerów w wynikach wyszukiwań. Doglądam przy tym wszystkich aspektów, mających wpływ na odbiór ich strony, lub sklepu internetowego przez internautów i Google.

Ponadto szczegółowa znajomość możliwości Google AdWords pozwala mi na stworzenie skutecznych kampanii reklamowych, dopasowanych do potrzeb partnera oraz jego branży. W tym celu korzystam z narzędzi, które dostarczają mi niezbędnych informacji. Są one potrzebne do uzyskania zamierzonych efektów, jak zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym.

Czas wolny spędzam oglądając moje ulubione seriale i nowości filmowe. Jestem też fanem NBA oraz książek, przy których mogę odpocząć.

Posiadane certyfikaty
 • Sprzedaż Rozwiązań Cyfrowych
 • Reklamy w Sieci Wyszukiwania
 • Reklamy w Zakupach Google
 • Reklama Mobilna

Łukasz

Full Stack Developer

O mnie

Z moim wieloletnim doświadczeniem oraz chęcią poznawania nowości ze świata programowania, jestem w stanie stworzyć użyteczne rozwiązania dla naszych Partnerów. Dedykowane systemy CRM, strony i sklepy internetowe nie mają przede mną tajemnic. Każdy projekt to dla mnie okazja, żeby wykorzystać moją wiedzę i kwalifikacje do stworzenia w pełni funkcjonalnego produktu.

Po pracy lubię zregenerować siły odpoczywając w zaciszu domowym, a gdy pogoda za oknem na to pozwala, spędzam aktywnie czas na działce.

Posiadane certyfikaty
 • Tworzenie Stron Mobilnych

Daniel

Full Stack Developer

O mnie

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce to coś, w czym jestem najlepszy. Gdy otrzymam gotowy projekt, od razu zaczynam przekładać go na kod, aby nasz partner mógł, jak najszybciej rozpocząć sprzedaż w sieci. Podczas programowania stosuję się do najwyższych standardów, aby efekt końcowy był w pełni sprawny.

Z wiedzą i zdolnościami, które posiadam jestem w stanie wdrożyć wiele funkcjonalności. Gdy istnieje taka potrzeba, tworzę dedykowane rozwiązanie dla sklepu WooCommerce.

Gdy nie zajmuję się pracą, aktywnie spędzam czas grając w koszykówkę. Jest to moja pasja i śmiało mogę się poszczycić sukcesami na poziomie krajowym.

Posiadane certyfikaty
 • Tworzenie Stron Mobilnych

REKOMENDACJE

ZAUFALI NAM