O nas

Idea Team to doświadczony i pełny pasji zespół web developerów oraz specjalistów ds. marketingu z Zielonej Góry. Agencja powstała w 2012 roku i od tamtej pory aktywnie działamy na rynku eCommerce. Misją firmy jest dostarczanie naszym partnerom skutecznych rozwiązań, które usprawnią pracę ich firm.

Nasi web developerzy specjalizują się w tworzeniu stron i sklepów internetowych (front-end, back-end) oraz systemów CRM. Chcąc dostarczyć naszym partnerom produkty najwyższej jakości, wykorzystujemy najwyższe standardy programowania. Dodatkowo działamy w oparciu o metodę Agile, czyli jesteśmy gotowi do tego, aby dostosować się do wymagań i potrzeb związanych z projektem.

Poza tworzeniem stron i sklepów internetowych, zajmujemy się też ich promocją w sieci. W tym celu korzystamy ze sprawdzonych narzędzi marketingowych. Posiadamy kompetencje w przeprowadzaniu kompleksowych optymalizacji SEO, prowadzeniu kampanii reklamowych w Google AdWords oraz profesjonalnym prowadzeniu strony na Facebooku. Dzięki zdobytej wiedzy jesteśmy w stanie skutecznie zwiększyć rozpoznawalność marki naszego partnera, a także podnieść jego wyniki w sprzedaży.


Profesjonalne doradztwo


Przejrzyste warunki


Indywidualne podejście


Widoczne efekty współpracy

TEAM

patryk

Patryk

Business Advisor

 
O mnie

Jako Business Advisor jestem odpowiedzialny za dostarczanie naszym partnerom odpowiedzi, których szukają. Doradzam im, jakie kroki powinni podjąć, aby ich firma odniosła sukces w sieci. Wspólnie z nimi planuję strategię, na podstawie której realizujemy powierzone nam projekty.

Chcąc być na bieżąco z nowościami z branży eCommerce, cały czas uzupełniam swoją wiedzę. W ciągu ostatniego roku uczestniczyłem w wielu szkoleniach, m.in. organizowanych przez lidera na rynku systemów ERP – Comarch. Obecnie studiuję zaocznie Informatykę na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. W wolnych chwilach czytam ebooki na temat filozofii, psychologii i rozwoju osobistego. Ponadto lubię zabierać całą rodzinę na długie piesze wycieczki. W 2017 r. udało mi się pokonać ok. 90 km trasę do Częstochowy.

Posiadane certyfikaty
 • Sprzedaż Rozwiązań Cyfrowych
 • Warsztaty Wdrożeniowe Comarch ERP Optima
 • Autoryzacja Techniczna Comarch ERP Optima
 • Autoryzacja Handlowa Comarch ERP Optima
kuba

Kuba

SEM/SEO Specialist

O mnie

Optymalizacja SEO i prowadzenie kampanii reklamowych w Google AdWords to moja specjalizacja. Posiadam kwalifikacje i umiejętności, z którymi skutecznie podnoszę pozycję naszych partnerów w wynikach wyszukiwań. Doglądam przy tym wszystkich aspektów, mających wpływ na odbiór ich strony, lub sklepu internetowego przez internautów i Google.

Ponadto szczegółowa znajomość możliwości Google AdWords pozwala mi na stworzenie skutecznych kampanii reklamowych, dopasowanych do potrzeb partnera oraz jego branży. W tym celu korzystam z narzędzi, które dostarczają mi niezbędnych informacji. Są one potrzebne do uzyskania zamierzonych efektów, jak zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym.

Czas wolny spędzam oglądając moje ulubione seriale i nowości filmowe. Jestem też fanem NBA oraz książek, przy których mogę odpocząć.

Posiadane certyfikaty
 • Sprzedaż Rozwiązań Cyfrowych
 • Reklamy w Sieci Wyszukiwania
 • Reklamy w Zakupach Google
 • Reklama Mobilna
daniel

Daniel

Full Stack Developer

O mnie

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce to coś, w czym jestem najlepszy. Gdy otrzymam gotowy projekt, od razu zaczynam przekładać go na kod, aby nasz partner mógł, jak najszybciej rozpocząć sprzedaż w sieci. Podczas programowania stosuję się do najwyższych standardów, aby efekt końcowy był w pełni sprawny.

Z wiedzą i zdolnościami, które posiadam jestem w stanie wdrożyć wiele funkcjonalności. Gdy istnieje taka potrzeba, tworzę dedykowane rozwiązanie dla sklepu WooCommerce.

Gdy nie zajmuję się pracą, aktywnie spędzam czas grając w koszykówkę. Jest to moja pasja i śmiało mogę się poszczycić sukcesami na poziomie krajowym.

Posiadane certyfikaty
 • Tworzenie Stron Mobilnych
 • Warsztaty Wdrożeniowe Comarch ERP Optima
 • Autoryzacja Techniczna Comarch ERP Optima
łukasz

Łukasz

Full Stack Developer

O mnie

Z moim wieloletnim doświadczeniem oraz chęcią poznawania nowości ze świata programowania, jestem w stanie stworzyć użyteczne rozwiązania dla naszych Partnerów. Dedykowane systemy CRM, strony i sklepy internetowe nie mają przede mną tajemnic. Każdy projekt to dla mnie okazja, żeby wykorzystać moją wiedzę i kwalifikacje do stworzenia w pełni funkcjonalnego produktu.

Po pracy lubię zregenerować siły odpoczywając w zaciszu domowym, a gdy pogoda za oknem na to pozwala, spędzam aktywnie czas na powietrzu.

Posiadane certyfikaty
 • Tworzenie Stron Mobilnych

REKOMENDACJE

ZAUFALI NAM

logo novita
logo persa
logo glutamina24