Profesjonalne tworzenie portali internetowych

Co robisz, gdy chcesz zarządzać serwisem internetowym posiadającym tak wiele funkcjonalności, że zwykła strona internetowa nie jest w stanie tego udźwignąć? Decydujesz się na zlecenie stworzenia portalu internetowego. Pozwoli Ci on na wykorzystanie całego potencjału kryjącego się w sieci, tak abyś osiągnął biznesowy sukces. Zrealizowanie tak dużego projektu wymaga specjalistycznej wiedzy, nowoczesnych narzędzi programistycznych i profesjonalnego wsparcia. W Idea Team znajdziesz to i jeszcze więcej.

Każdy realizowany przez nas projekt traktujemy indywidualnie i kompleksowo. Tworzymy skuteczne strategie zgodnie z Twoją ideą oraz założeniami biznesowymi. Podczas kreacji wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania i technologie, wiedzę oraz doświadczenie. Projekty, które realizujemy są proste w użytkowaniu i nawigacji, a system CMS łączy wygodę z zaawansowanymi funkcjonalnościami. Dopełnieniem całości jest atrakcyjna, dopasowana do charakteru portalu szata graficzna.

PORTALE DLA UŻYTKOWNIKA

Portal jest stworzony przede wszystkim dla jego użytkowników. Dlatego podczas jego projektowania skupiamy się na tym, żeby internauci bez problemu znaleźli na nim to czego szukają. Wygodna nawigacja, szybkość działania, bezawaryjność, funkcjonalności – to cechy, które pomogą użytkownikom, a zarazem doprowadzą do realizacji Twoich założeń biznesowych.

Kwestię użyteczności Twojego portalu internetowego bierzemy bardzo poważnie i uwzględniamy ją na każdym etapie projektowania oraz wdrażania. Zaczynamy od stworzenia makiety, przy której wspólnie z Tobą ustalamy, jak ma wyglądać Twój przyszły serwis internetowy. Następnie projektem zajmuje się grafik odpowiedzialny za dopasowanie kolorystyki i elementów wizualnych. Na końcu nasi web developerzy programują wszystkie komponenty. Przez cały czas sprawdzamy, czy portal jest przyjazny dla użytkownika i czy poruszanie się na nim jest intuicyjne oraz szybkie.

NOWOCZESNA I FUNKCJONALNA GRAFIKA

Aspekt wizualny Twojego portalu jest bardzo ważny, jeżeli chcesz, aby użytkownicy częściej go odwiedzali. Na dobór kolorystyki i grafik ma wpływ wiele czynników, nawet branża, w której działasz. Zaproponujemy Ci rozwiązania pasujące do wizerunku Twojej firmy. Masz już pomysł na wygląd portalu? Przedstaw go nam. Jesteśmy otwarci na sugestie i opinie, dzięki czemu wspólnie dostosujemy projekt do Twoich oczekiwań.

Bierzemy pod uwagę też rosnącą popularność i dostępność urządzeń mobilnych. Wiemy, że coraz więcej osób wykorzystuje swoje telefony i tablety, żeby być online. Dlatego dostosujemy wygląd Twojego portalu do oczekiwań internautów. Dzięki zastosowaniu technologii RWD (ang. Responsive Web Design) tworzone przez nas projekty są dopasowane do wszelkich sprzętów – smartfonów, tabletów, laptopów i komputerów stacjonarnych. Twój portal będzie atrakcyjny dla użytkowników i nie straci przy tym na funkcjonalności.

Dlaczego warto o to zadbać? Dane mówią same za siebie. Według badań przeprowadzonych przez Consumer Barometer w 2016 roku 61% polskich użytkowników korzystało ze smartfonów, a 25% z tabletów. W przypadku tych dwóch typów urządzeń od 2012 r. współczynnik ten ciągle wzrasta. Co ciekawe, odsetek osób korzystających z komputerów pozostaje wciąż na tym samym poziomie – od 2012 roku w granicach 75-79%.

SKUTECZNE ZARZĄDZANIE

Wychodzimy z założenia, że korzystanie z portalu internetowego powinno być proste zarówno dla użytkownika, jak i dla Ciebie. Dlatego wykonywane przez nas projekty są oparte o łatwy w obsłudze i intuicyjny CMS. Pomimo swojej prostoty, wdrażany przez nas system CMS jest bardzo funkcjonalnym narzędziem. Dzięki niemu samodzielnie rozbudujesz swój portal, dodasz artykuły, multimedia, będziesz w stanie zarządzać użytkownikami, a nawet wprowadzisz nowe rozwiązania.

Jesteś zajętym przedsiębiorcą i nie masz czasu samemu wdrażać kolejnych funkcjonalności? Współpracuj z nami nawet po uruchomieniu Twojego portalu. Pomożemy Ci rozwijać Twój serwis internetowy obierając kierunek najlepiej pasujący do działalności, którą prowadzisz.

PROMOCJA PORTALU

Strategia powstawania portalu powinna zawierać również możliwości, które w przyszłości zapewnią jego sprawną promocję. Tworzone przez nas portale są dopasowane do wymogów nowoczesnego e-marketingu. Dzięki wieloletnim doświadczeniom specjalistów naszego zespołu zapewniamy kompleksowe wsparcie i konsultacje w tej dziedzinie. Zaproponujemy, a następnie wdrożymy zestaw narzędzi, które pomogą Ci w promocji oraz budowie wizerunku w sieci.

POZYCJONOWANIE PORTALU INTERNETOWEGO

W naszej ofercie znajdziesz działania związane z optymalizacją i pozycjonowaniem. Przygotujemy Twój portal tak, aby uzyskiwał jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce Google. Zadbamy o odpowiednie frazy kluczowe, unikalne treści, a także zbudujemy jakościową strukturę linków zewnętrznych i wewnętrznych. Dzięki temu Twój portal zdobędzie wiele wejść organicznych przez długie miesiące.

KAMPANIA GOOGLE ADWORDS DLA PORTALU INTERNETOWEGO

Jeżeli interesują Ci natychmiastowe efekty, w postaci większego zainteresowania internautów Twoim portalem, wybierze kampanię w Google AdWords. Dzięki niej reklamy Twojego serwisu internetowego ukażą się zaraz po rozpoczęcia działań promocyjnych. Trafia one bezpośrednio do użytkowników, którzy są zainteresowani treściami publikowanymi przez Ciebie. Dzięki możliwości personalizacji kampanii AdWords, dostosujemy ją do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.