TWORZENIE PORTALI INTERNETOWYCH

portale internetowe

Profesjonalne Portale Internetowe

Portal internetowy to coś więcej niż standardowa strona internetowa. To możliwość wykorzystania całego potencjału internetowego do osiągnięcia biznesowego sukcesu. Każdy realizowany przez nas projekt traktujemy indywidualnie i kompleksowo – tworzymy skuteczne strategie, uwzględniające Twoją ideę oraz założenia biznesowe. Podczas kreacji wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i technologie, wiedzę i doświadczenie. Realizowane przez nas projekty są łatwe w użytkowaniu i nawigacji, system CMS łączy wygodę z zaawansowanymi funkcjonalnościami. Dopełnieniem całości jest atrakcyjna, dopasowana do charakteru portalu szata graficzna.

Portale dla użytkownika

Podczas projektowania portalu skupiamy się przede wszystkim na jego przyszłym użytkowniku. Wygodna nawigacja, szybkość działania, bezawaryjność, funkcjonalności – to cechy, które pomogą użytkownikom, a zarazem doprowadzą do realizacji Twoich założeń biznesowych.

Nowoczesna i funkcjonalna grafika

Projekt graficzny Twojego portalu powinien uwzględniać branżę, w której działasz. Zaproponujemy Ci kilka rozwiązań, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Ponadto jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi, dzięki czemu dopasujemy projekt do Twoich oczekiwań. W dobie wielkiej popularności i dostępności urządzeń mobilnych, niezwykle ważnym jest, aby portal był otwarty na klientów, którzy szukają informacji w internecie właśnie za pośrednictwem urządzeń przenośnych. Dzięki zastosowaniu technologii RWD (ang. Responsive Web Design) tworzone przez nas projekty są dopasowane do wszelkich sprzętów – smartfonów, tabletów, laptopów i komputerów stacjonarnych. Twój portal będzie atrakcyjny dla użytkowników bez utraty funkcjonalności. Według danych Consumer Barometer w 2015 roku 59% użytkowników korzysta ze smartfonów, a 24% z tabletów. W przypadku tych dwóch typów urządzeń od 2012 r. współczynnik ten ciągle wzrasta. Co ciekawe, odsetek osób korzystających z komputerów pozostaje wciąż na tym samym poziomie - od 2012 roku w granicach 75-79%.

Skuteczne zarządzanie

Wychodzimy z założenia, że administrowanie powinno być proste. Dlatego wykonywane przez nas projekty oparte są o łatwy w obsłudze i intuicyjny CMS. Mimo swojej intuicyjności, system CMS to niezwykle funkcjonalne narzędzie, dzięki któremu można samodzielnie rozbudowywać portal, dodawać artykuły, multimedia, zarządzać użytkownikami.

Promocja portalu

Strategia powstawania portalu powinna zawierać również możliwości, które w przyszłości zapewnią sprawną jego promocję. Tworzone przez nas portale są dopasowane do wymogów nowoczesnego e-marketingu. Dzięki wieloletnim doświadczeniom specjalistów naszego zespołu możesz liczyć na kompleksowe wsparcie i konsultacje w tej dziedzinie. Zaproponujemy i wdrożymy zestaw narzędzi, które pomogą Ci w promocji i budowie wizerunku w sieci.

ZAUFALI NAM

logo novita s.a. logo persa logo vitamin shop logo glutamina24
logo farm market logo pado24 logo zacisze park logo john dog
Patryk Hołody - Strategy Director

WYBIERZ NAS

Patryk Hołody

Jestem do dyspozycji! Zadzwoń a na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Tel530 098 000

Emailkontakt@idea-team.pl