Profesjonalny sklep internetowy.
Dedykowane rozwiązanie dla twojej firmy!

Sklepy internetowe Magento, Woocommerce

sklepy internetowe

Kompleksowe Wdrożenia Sklepów Internetowych

Gwarancją sukcesu sklepu internetowego jest jego skuteczność. Zależy ona od wielu czynników, które należy brać pod uwagę już w fazie projektu. Wiemy jak stworzyć sklep na miarę Twoich oczekiwań i potrzeb.

Sklep internetowy to najpopularniejsza forma sprzedaży w sieci, doskonały sposób na dotarcie do nowych klientów. Zakupy online są w naszym kraju coraz bardziej popularne, a klienci stają się coraz bardziej wymagający. Cenią wygodę kupowania w sieci, niższe ceny i bogaty asortyment. Dzięki sklepom internetowym mają dostęp do ofert z całego świata i często zdarza się, że interesujące produkty mogą kupić jedynie w sieci. Gwarancją sukcesu sklepu internetowego jest jego skuteczność. Zależy ona od wielu czynników, które należy brać pod uwagę już w fazie projektu. Nie jest to proste zadanie. Trzeba wziąć pod uwagę potrzeby klientów, konkurencję i wiele innych czynników. Wiemy jak stworzyć sklep na miarę Twoich oczekiwań i potrzeb. Oferujemy:

Profesjonalne Wsparcie eCommerce

Sklep internetowy, tak jak każdy biznes, wymaga promocji. W przypadku eCommerce jest to wielokanałowe strategiczne działanie, mające na celu zwiększanie sprzedaży, budowę świadomości marki oraz zaufania wśród Klientów. Oferujemy profesjonalną i kompleksową promocję w najskuteczniejszych kanałach, opiekę IT nad sklepami internetowymi.

Pozycjonowanie Sklepów Internetowych

Pozyskiwanie sprzedaży wprost z wyników organicznych wyszukiwarki to wciąż jedna z najlepszych metod promocji w internecie. Optymalizacja i pozycjonowanie sklepu internetowego to optymalny sposób na dotarcie do Klientów, jednak znacznie różni się ono od pozycjonowania klasycznej strony firmowej. Różnicą jest tu zakres i obszar działań, które należy wykonać aby Twój sklep i produkty w nim zawarte znalazły się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce. Celem naszych działań jest osiągnięcie wysokich pozycji dla dużej liczby fraz kluczowych, czego efektem jest ruch o jak najwyższym współczynniku konwersji. W branży SEO działamy od 2008 roku. Wieloletnie doświadczenie, wiedza, innowacyjne narzędzia oraz know-how pozwalają nam na stworzenie i realizację strategii dopasowanej do Twoich potrzeb.

Google AdWords dla Sklepów Internetowych

W odróżnieniu od pozycjonowania, które ma na celu pozyskiwanie ruchu w dłuższej perspektywie, kampanie Google AdWords działają od razu. Celem reklamy sklepu w Google jest pozyskiwanie sprzedaży i ciągła optymalizacja jej kosztów. Strategię, narzędzia i metody promocji dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego reklamowanego sklepu. Najważniejszą zaletą Google AdWords jest możliwość bardzo dokładnego kierowania – reklama wyświetla się użytkownikowi, który w odpowiednim momencie jest zainteresowany Twoimi produktami.

Outsourcing IT Sklepów Internetowych

eCommerce to jedna z najszybciej rozwijających się branż. Za nowymi technologiami i rozwiązaniami idą możliwości. Aby móc je wykorzystać potrzeban jest specjalistyczna wiedza, narzędzia oraz wykwalifikowana kadra. Kompleksowe wsparcie informatyczne Twojego sklepu internetowego pozwoli Ci zaoszczędzić czas, środki i zasoby. W ramach współpracy możemy zaoferować Ci kompleksowy support dopasowany do Twoich potrzeb na przejrzystych zasadach.

ZAUFALI NAM

logo novita s.a. logo persa logo vitamin shop logo glutamina24
logo farm market logo pado24 logo zacisze park logo john dog
Patryk Hołody - Strategy Director

WYBIERZ NAS

Patryk Hołody

Jestem do dyspozycji! Zadzwoń a na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Tel530 098 000

Emailkontakt@idea-team.pl