Analizy dla e-biznesu

Dzięki profesjonalnej analizie zdobędziesz szczegółowe informacje o konkurencji

DARMOWA WYCENA

Analizy dla e-biznesu

Skuteczna analiza to punkt wyjściowy większości działań marketingowych prowadzonych w internecie. Czy wiesz jakich słów kluczowych użyć, aby znaleźć się w TOP 10 Google, zdobyć pożądany ruch i zwiększyć sprzedaż?

  • Analiza konkurencji - analizując konkurentów z Twojej branży zdobywamy wiele cennych wskazówek na temat ich działań w internecie. Skutecznie zbadamy słowa kluczowe i dowiemy się które z nich mają wysoki potencjał sprzedażowy.
  • Analiza słów kluczowych - dzięki starannej analizie dowiesz się jak w pełni wykorzystać konkretne słowa kluczowe, które warto zastosować w celu zwiększenia i sprecyzowania ruchu na Twojej stronie internetowej.
  • Analizy dla sklepów internetowych - kompleksowe badanie dla e-commerce, w ramach którego tworzymy raport uwzględniający takie aspekty jak: analiza konkurencji, producenci w Twoim sklepie, kategorie i podkategorie, analizy potencjału sprzedażowego.
  • Pełne wsparcie - otrzymując wykonane przez nas analizy możesz liczyć na kompleksową pomoc. Pomożemy Ci maksymalnie wykorzystać dane, aby ich wdrożenie dało zamierzony efekt.

DARMOWA WYCENA

Zapytaj o ofertę